Артикул: EH-TDRV-100W
Виробник: ElectroHouse
Відгуки: 0
Характеристики: (Дивитись усі)
Вага
21 гр
Вихідне живлення
DC 48 V
Вихідний струм
240-260мA±5%
Вхідне живлення
175-265 В
Довжина, мм
62
Клас захисту, IP
IP22
Опис
Драйвер трекового магнітного світильника DC 48 V 2A 100 Вт EH-TDRV-100W призначений для використання з трековими магнітними системами бренду Electro House. Драйвер встановлюється в корпус трекової магнітної рейки. Усередині корпусу він надійно фіксується за допомогою клямок. Завдяки особливості конструкції немає необхідності якось приховувати цей пристрій, для того, щоб він не псував дизайн інтер'єру. Встановлений LED драйвер EH-TDRV-100W не видний, оскільки повністю прихований в корпусі трекової рейки.
Теги: Шинопровід магнітний
Характеристики
Вага і розміри товару
Вага
21 гр
Основні характеристики
Робоча температура, ° С
TC:75°C TA:50°C(MAX)
Частота струму
Основні характеристики
Вихідне живлення
DC 48 V
Вихідний струм
240-260мA±5%
Вхідне живлення
Довжина, мм
62
Країна реєстрації бренду
Україна
Потужність
100 Вт
Тип комплектуючих
LED-драйвер
Характеристики корпуса
Клас захисту, IP
IP22
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Новою поштою по Україні за тарифами перевізника
- Самовивіз: м. Київ за узгодженою адресою
- Готівкою у місті Київ
- Накладений платіж
- Оплата online (Visa/MasterCard)
- На картки ПУМБ або МОНОБАНК
- Наложеним платежем (при замовленні від 600 гривень)
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
- офіційна гарантія на товар від виробника
Драйвер трекового магнітного світильника DC 48 V 2A 100 Вт