Артикул: EH-TDRE-200W
Виробник: ElectroHouse
Відгуки: 0
Характеристики: (Дивитись усі)
Вихідне живлення
DC 48 V
Вихідний струм
240-260мA±5%
Вхідне живлення
175-265 В
Клас захисту, IP
IP22
Країна реєстрації бренду
Україна
Потужність
200 Вт
Опис
Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 4A 200 Вт EH-TDRE-200W призначений для використання з трековими магнітними системами бренду Electro House. Драйвер встановлюється в корпус трекової магнітної рейки. Усередині корпусу він надійно фіксується за допомогою засувок. Завдяки особливості конструкції нема потреби якось приховувати цей пристрій, для того, щоб він не псував дизайн інтер'єру. Встановлений LED драйвер EH-TDRE-200W не видно, бо він повністю прихований в корпусі трекової рейки. Драйвер для трекових магнітних рейок призначений для застосування в закритих опалювальних приміщеннях з нормальною вологістю. При виборі драйвера слід враховувати загальну потужність приєднаних світильників. Драйвера для трекових магнітних систем виробництва Electro House проходять обов'язковий контроль якості й сертифіковані в Україні. На цей пристрій поширюється дворічна гарантія.
Теги: Шинопровід магнітний
Характеристики
Основні характеристики
Робоча температура, ° С
TC:75°C TA:50°C(MAX)
Частота струму
Основні характеристики
Вихідне живлення
DC 48 V
Вихідний струм
240-260мA±5%
Вхідне живлення
Країна реєстрації бренду
Україна
Потужність
200 Вт
Тип комплектуючих
LED-драйвер
Характеристики корпуса
Клас захисту, IP
IP22
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Новою поштою по Україні за тарифами перевізника
- Самовивіз: м. Київ за узгодженою адресою
- Укрпоштою за умови 100% передоплати
- Готівкою у місті Київ
- Накладений платіж
- Оплата online (Visa/MasterCard)
- На картки ПУМБ або МОНОБАНК
- Наложеним платежем (при замовленні від 600 гривень)
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
- офіційна гарантія на товар від виробника
Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 4A 200 Вт